Повідомлення про конфіденційність для сервісу SmartThings

Дата набрання чинності: 14 березня 2024 року

Компанія Samsung Electronics Co., Ltd. («Samsung») вважає дуже важливим захист даних своїх клієнтів. Ми створили це Повідомлення про конфіденційність, щоб переконатися, що ви розумієте, як ми збираємо та використовуємо ваші персональні дані.

Наша Політика конфіденційності, з якою можна ознайомитися за адресою: https://account.samsung.com/membership/terms/privacypolicy, також застосовується під час використання вами SmartThings. У нашій Політиці конфіденційності міститься більше інформації про те, як ми використовуємо ваші дані. У ній також наведено інформацію щодо ваших прав і про те, як зв’язатися з нами. Прочитайте нашу Політику конфіденційності на додачу до цього Повідомлення про конфіденційність. Однак це Повідомлення про конфіденційність завжди переважатиме Політику конфіденційності щодо того, як ми використовуємо вашу інформацію для SmartThings.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО?

Під час використання SmartThings Samsung отримує та зберігає інформацію про вас у різні способи.

Інформація, яку ви надаєте безпосередньо

Інформація про використання вами SmartThings

Окрім наданої вами інформації, ми збиратимемо інформацію про те, як ви використовуєте SmartThings, за допомогою програмного забезпечення на вашому пристрої та в інші способи. Ми збиратимемо таку інформацію:

Ми також збиратимемо інформацію про ваш Smart TV та інші пристрої, які ви додаєте та підключаєте до програми SmartThings та Хаба SmartThings, а також про використання вами цих пристроїв. Ми надамо вам інформацію про те, в які способи ми збиратимемо ці дані, під час збору цих даних або в інший спосіб після отримання окремої вашої згоди на це.

Ми свідомо чи навмисно не збираємо у вас жодних конфіденційних персональних даних. Однак зауважте, що ми не можемо гарантувати, що конфіденційна інформація не буде ненавмисно передаватися нам під час використання програми SmartThings та інших Побутових пристроїв на базі Інтернету речей, наприклад, вміст ваших аудіо- чи відеозаписів під час підключення пристроїв аудіо- чи відеозапису до SmartThings. Якщо ви надсилаєте до SmartThings інформацію, яка є конфіденційною за своєю природою, вона також збиратиметься й оброблятиметься для зазначених нижче цілей, однак ми не використовуватимемо ці дані для маркетингу, для надання індивідуальних рекомендацій або для вдосконалення наших послуг.

Ми також можемо збирати іншу інформацію про вас, ваші пристрої і програми та те, як ви використовуєте SmartThings, у такі способи, які ми описуємо під час збору, або по-іншому за вашої згоди.

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ?

Ми використовуємо зібрану інформацію для таких цілей:

щоб захищати права, майно та/або безпеку компанії Samsung Electronics та наших афілійованих осіб, бізнес-партнерів та/або клієнтів.

ІЗ КИМ МИ ДІЛИМОСЯ ВАШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ?

Ми розкриватимемо вашу інформацію працівникам нашої компанії та зазначеним нижче організаціям виключно для описаних вище цілей.

ЯК ДОВГО МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ І КУДИ МИ ЇЇ НАДСИЛАЄМО?

Як довго зберігатимуться ваші дані залежить від правової підстави, відповідно до якої ми обробляємо ваші дані. Наприклад, дані, які ми обробляємо для виконання наших договірних зобов’язань перед вами, вимагають зберігання протягом часу, коли ви використовуєте SmartThings. Доки ви залишаєтеся активним користувачем SmartThings, ми зберігатимемо й оброблятимемо ці дані. Під цю категорію підпадають такі дані, як ваші дані облікового запису, відомості про пристрій та ідентифікатори.

Дані, які ми обробляємо для реалізації наших бізнес-інтересів, як-от використання вами SmartThings, зберігаються лише доти, доки це необхідно для цілей, для яких вони були зібрані. Наприклад, ці дані можуть збиратися для здійснення аналітики, щоб ми могли розробляти покращення для SmartThings, або ми можемо обробляти дані, щоб вести облік запитів, які ви здійснили через SmartThings або щодо цієї служби, для поліпшення підтримки користувачів.

Крім того, ми також можемо обробляти ваші дані на основі вашої згоди. Якщо ви відкличете свою згоду, ми припинимо опрацьовувати дані, які опрацьовуються на підставі такої згоди, але це не вплине на опрацювання даних, зібраних до вашого відкликання, доки не буде досягнуто цілей, задля яких такі дані було зібрано.

Зверніть увагу, що хоча ми прагнемо зберігати ваші дані протягом періоду часу, описаного вище, ваші дані можуть оброблятись довше відповідно до застосовного законодавства. Наприклад, якщо певний законодавчий акт вимагає від нас зберігати певні дані, ми дотримаємося його та зберігатимемо такі дані, доки не закінчиться обов’язковий період зберігання даних.

Доки ми зберігаємо ваші дані, до них завжди застосовуватимуться відповідні засоби захисту.

МІЖНАРОДНА ПЕРЕДАЧА ДАНИХ

Використання вами SmartThings включатиме передавання вашої особистої інформації до інших країн і в їхніх межах, а також її зберігання й обробку в таких інших країнах, зокрема, без обмежень, у Європейській економічній зоні, Республіці Кореї, Сполучених Штатах Америки, Канаді, Індії та Філіппінах. Усі випадки міжнародної передачі даних регулюються правовими вимогами для забезпечення безпечного й очікуваного опрацювання вашої особистої інформації.

ОНОВЛЕННЯ ЦЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Це Повідомлення про конфіденційність може бути оновлено для повідомлення вас про зміни у тому, як ми збираємо та обробляємо вашу інформацію у SmartThings або про зміни відповідних законів. Дата останнього оновлення документа вказана вгорі цього Повідомлення про конфіденційність.

версія: 1.8.0

Остання версія